Złote planetarium – poz. 9: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 373: | Linia 373: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 12 843 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | | style="text-align: center;" | 12 843 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Losow. 🪄 <br>55%: 6 fragm. Masowe przyśpieszenie produkcji zaopatrzenia (30 minut) {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>30%: 3 fragm. 20% premii dla atakujących {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>15%: 1 Fragment Zestaw do ulepszenia {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 25% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 6 446 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 0 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 13 873 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Losow. 🪄 <br>55%: 6 fragm. Masowe przyśpieszenie produkcji zaopatrzenia (30 minut) {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>30%: 3 fragm. 20% premii dla atakujących {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>15%: 1 Fragment Zestaw do ulepszenia {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | | style="text-align: center;" | Losow. 🪄 <br>55%: 6 fragm. Masowe przyśpieszenie produkcji zaopatrzenia (30 minut) {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>30%: 3 fragm. 20% premii dla atakujących {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>15%: 1 Fragment Zestaw do ulepszenia {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> |
Wersja z 08:48, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Zapewnia | Zadowolenie | 1d Produkcja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 9% | 97 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Żelaza | 160 | 9% | 215 Populacja | 0 |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 400 | 10% | 332 Populacja | 0 |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 800 | 10% | 469 Populacja | 0 |
| |||
Jesień Średniowiecza | 1 200 | 11% | 619 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kolonialna | 2 000 | 11% | 781 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Przemysłowa | 4 000 | 12% | 955 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Postępowa | 6 000 | 12% | 1 141 Populacja | 0 |
| |||
Modernizm | 10 000 | 13% | 1 337 Populacja | 0 |
| |||
Postmodernizm | 16 000 | 14% | 1 542 Populacja | 0 |
| |||
Współczesność | 24 000 | 15% | 1 760 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Jutra | 40 000 | 16% | 1 984 Populacja | 0 |
| |||
Przyszłość | 64 000 | 17% | 2 218 Populacja | 0 |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 96 000 | 18% | 2 461 Populacja | 0 |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 120 000 | 19% | 2 714 Populacja | 0 |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 160 000 | 20% | 2 971 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 260 000 | 21% | 4 706 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 360 000 | 22% | 5 113 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 420 000 | 24% | 5 525 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 480 000 | 24% | 5 968 Populacja | 0 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 520 000 | 25% | 6 446 Populacja | 0 |
|