Przejście dla zwierząt – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 227: | Linia 227: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 936 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 936 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 620 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 9 088 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 468 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 174 800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 044 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:45, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | ||||||
Epoka Brązu | 690 | 146 | 90 | 1 100 | 13 | 2 |
Epoka Żelaza | 1 190 | 313 | 144 | 2 600 | 17 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 1 310 | 481 | 360 | 4 300 | 20 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 470 | 675 | 720 | 6 100 | 24 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 1 630 | 886 | 1 080 | 8 000 | 27 | 2 |
Epoka Kolonialna | 1 920 | 1 118 | 1 800 | 12 200 | 33 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 2 170 | 1 366 | 3 600 | 15 200 | 45 | 2 |
Epoka Postępowa | 2 380 | 1 631 | 5 400 | 18 400 | 63 | 2 |
Modernizm | 2 550 | 1 912 | 9 000 | 22 900 | 90 | 2 |
Postmodernizm | 2 650 | 2 203 | 14 400 | 28 800 | 126 | 2 |
Współczesność | 3 080 | 2 511 | 21 600 | 37 500 | 180 | 2 |
Epoka Jutra | 3 740 | 2 830 | 36 000 | 43 400 | 243 | 2 |
Przyszłość | 4 480 | 3 164 | 57 600 | 49 800 | 297 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 5 220 | 3 510 | 86 400 | 56 600 | 360 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 020 | 3 866 | 108 000 | 63 800 | 414 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 7 200 | 4 234 | 144 000 | 71 400 | 504 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 11 520 | 6 701 | 234 000 | 119 300 | 612 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 12 520 | 7 279 | 324 000 | 132 100 | 720 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 13 520 | 7 868 | 378 000 | 145 700 | 828 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 14 570 | 8 473 | 432 000 | 159 900 | 936 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 15 620 | 9 088 | 468 000 | 174 800 | 1 044 | 2 |