Młyn Suishun – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 289: | Linia 289: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 940 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +21% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 190 200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 492 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:43, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||||
Epoka Brązu | 750 | 176 | 100 | +21% | 1 200 | 1 080 | 18 | 10 | 3 |
Epoka Żelaza | 1 300 | 377 | 160 | +21% | 2 800 | 1 860 | 24 | 10 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 1 430 | 579 | 400 | +21% | 4 700 | 2 060 | 29 | 10 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 600 | 813 | 800 | +21% | 6 600 | 2 300 | 34 | 10 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 1 780 | 1 066 | 1 200 | +21% | 8 700 | 2 560 | 39 | 10 | 3 |
Epoka Kolonialna | 2 100 | 1 346 | 2 000 | +21% | 13 200 | 3 010 | 47 | 10 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 2 370 | 1 645 | 4 000 | +21% | 16 500 | 3 400 | 65 | 10 | 3 |
Epoka Postępowa | 2 600 | 1 963 | 6 000 | +21% | 20 000 | 3 730 | 90 | 10 | 3 |
Modernizm | 2 780 | 2 301 | 10 000 | +21% | 24 900 | 3 990 | 129 | 10 | 3 |
Postmodernizm | 2 900 | 2 652 | 16 000 | +21% | 31 300 | 4 160 | 180 | 10 | 3 |
Współczesność | 3 360 | 3 023 | 24 000 | +21% | 40 800 | 4 840 | 258 | 10 | 3 |
Epoka Jutra | 4 080 | 3 406 | 40 000 | +21% | 47 200 | 5 870 | 348 | 10 | 3 |
Przyszłość | 4 890 | 3 809 | 64 000 | +21% | 54 100 | 7 030 | 425 | 10 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 5 700 | 4 225 | 96 000 | +21% | 61 500 | 8 190 | 515 | 10 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 580 | 4 654 | 120 000 | +21% | 69 400 | 9 450 | 592 | 10 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 7 860 | 5 096 | 160 000 | +21% | 77 700 | 11 290 | 720 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 12 570 | 8 067 | 260 000 | +21% | 129 800 | 18 070 | 875 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 13 660 | 8 762 | 360 000 | +21% | 143 800 | 19 630 | 1 029 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 14 760 | 9 471 | 420 000 | +21% | 158 500 | 21 210 | 1 183 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 15 900 | 10 199 | 480 000 | +21% | 173 900 | 22 850 | 1 338 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 17 050 | 10 940 | 520 000 | +21% | 190 200 | 24 500 | 1 492 | 10 | 3 |
Zbieranie zaopatrzenia