Most Hanami – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26 950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18 580 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 291 300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 790 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:43, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 1 190 | 298 | 120 | 1 800 | 22 | 6 | 10 |
Epoka Żelaza | 2 050 | 640 | 192 | 4 300 | 28 | 6 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 2 270 | 983 | 480 | 7 200 | 34 | 6 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 530 | 1 380 | 960 | 10 100 | 41 | 6 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 2 820 | 1 811 | 1 440 | 13 300 | 47 | 6 | 10 |
Epoka Kolonialna | 3 320 | 2 285 | 2 400 | 20 300 | 56 | 6 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 3 740 | 2 793 | 4 800 | 25 300 | 78 | 6 | 10 |
Epoka Postępowa | 4 110 | 3 334 | 7 200 | 30 700 | 108 | 6 | 10 |
Modernizm | 4 390 | 3 908 | 12 000 | 38 200 | 155 | 6 | 10 |
Postmodernizm | 4 580 | 4 504 | 19 200 | 48 000 | 216 | 6 | 10 |
Współczesność | 5 320 | 5 134 | 28 800 | 62 500 | 309 | 6 | 10 |
Epoka Jutra | 6 460 | 5 785 | 48 000 | 72 400 | 417 | 6 | 10 |
Przyszłość | 7 740 | 6 469 | 76 800 | 82 900 | 510 | 6 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 9 010 | 7 176 | 115 200 | 94 300 | 618 | 6 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 10 400 | 7 905 | 144 000 | 106 300 | 710 | 6 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 12 420 | 8 655 | 192 000 | 119 000 | 864 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 19 870 | 13 701 | 312 000 | 198 800 | 1 050 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 21 600 | 14 882 | 432 000 | 220 200 | 1 235 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 23 330 | 16 085 | 504 000 | 242 800 | 1 420 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 25 130 | 17 322 | 576 000 | 266 500 | 1 605 | 6 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 26 950 | 18 580 | 624 000 | 291 300 | 1 790 | 6 | 10 |