Tłocznia oleju słonecznikowego – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 183: | Linia 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 576 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 576 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 97 700 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 97 700 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 480 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 118 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 106 800 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 590 | 194 | 120 | 700 |
Epoka Żelaza | 1 020 | 418 | 192 | 1 600 |
Wczesne Średniowiecze | 1 130 | 641 | 480 | 2 600 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 260 | 900 | 960 | 3 700 |
Jesień Średniowiecza | 1 410 | 1 181 | 1 440 | 4 900 |
Epoka Kolonialna | 1 660 | 1 490 | 2 400 | 7 400 |
Epoka Przemysłowa | 1 870 | 1 822 | 4 800 | 9 300 |
Epoka Postępowa | 2 050 | 2 174 | 7 200 | 11 300 |
Modernizm | 2 200 | 2 549 | 12 000 | 14 000 |
Postmodernizm | 2 290 | 2 938 | 19 200 | 17 600 |
Współczesność | 2 660 | 3 348 | 28 800 | 22 900 |
Epoka Jutra | 3 230 | 3 773 | 48 000 | 26 500 |
Przyszłość | 3 870 | 4 219 | 76 800 | 30 400 |
Arktyczna Przyszłość | 4 500 | 4 680 | 115 200 | 34 600 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 200 | 5 155 | 144 000 | 39 000 |
Wirtualna Przyszłość | 6 210 | 5 645 | 192 000 | 43 700 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 940 | 8 935 | 312 000 | 72 900 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 800 | 9 706 | 432 000 | 80 800 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 670 | 10 490 | 504 000 | 89 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 12 570 | 11 297 | 576 000 | 97 700 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 13 480 | 12 118 | 624 000 | 106 800 |