Łuski węża: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 163: | Linia 163: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 570 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +5% | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_def_boost_attacker-04930dc92.png}} Premia dla atakujących<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_def_boost_attacker-04930dc92.png}} Premia dla atakujących<br> |
Wersja z 08:33, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 2x2 | ||||||||||||
Łańcuch: | Statua pierzastego węża | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Połączenie zapewnia | |
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 130 | 20 | +5% |
Epoka Żelaza | 190 | 32 | +5% |
Wczesne Średniowiecze | 220 | 80 | +5% |
Rozkwit Średniowiecza | 280 | 160 | +5% |
Jesień Średniowiecza | 320 | 240 | +5% |
Epoka Kolonialna | 380 | 400 | +5% |
Epoka Przemysłowa | 420 | 800 | +5% |
Epoka Postępowa | 470 | 1 200 | +5% |
Modernizm | 530 | 2 000 | +5% |
Postmodernizm | 610 | 3 200 | +5% |
Współczesność | 710 | 4 800 | +5% |
Epoka Jutra | 880 | 8 000 | +5% |
Przyszłość | 1 050 | 12 800 | +5% |
Arktyczna Przyszłość | 1 190 | 19 200 | +5% |
Oceaniczna Przyszłość | 1 340 | 24 000 | +5% |
Wirtualna Przyszłość | 1 690 | 32 000 | +5% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 630 | 52 000 | +5% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 860 | 72 000 | +5% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 3 090 | 84 000 | +5% |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 3 330 | 96 000 | +5% |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 3 570 | 104 000 | +5% |
Premia dla atakujących