Pomnik maski weneckiej: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 137: | Linia 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 380 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 380 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 24 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 24 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 480 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:33, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 68 | 5 |
Epoka Żelaza | 99 | 8 |
Wczesne Średniowiecze | 129 | 20 |
Rozkwit Średniowiecza | 158 | 40 |
Jesień Średniowiecza | 187 | 60 |
Epoka Kolonialna | 217 | 100 |
Epoka Przemysłowa | 248 | 200 |
Epoka Postępowa | 276 | 300 |
Modernizm | 304 | 500 |
Postmodernizm | 334 | 800 |
Współczesność | 368 | 1 200 |
Epoka Jutra | 400 | 2 000 |
Przyszłość | 432 | 3 200 |
Arktyczna Przyszłość | 495 | 4 800 |
Oceaniczna Przyszłość | 571 | 6 000 |
Wirtualna Przyszłość | 682 | 8 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 091 | 13 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 186 | 18 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 1 281 | 21 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 1 380 | 24 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 1 480 | 26 000 |