Statua Feniksa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 190 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 190 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 24 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 12:25, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 5 |
Epoka Żelaza | 103 | 8 |
Wczesne Średniowiecze | 106 | 20 |
Rozkwit Średniowiecza | 109 | 40 |
Jesień Średniowiecza | 112 | 60 |
Epoka Kolonialna | 115 | 100 |
Epoka Przemysłowa | 118 | 200 |
Epoka Postępowa | 120 | 300 |
Modernizm | 122 | 500 |
Postmodernizm | 125 | 800 |
Współczesność | 128 | 1 200 |
Epoka Jutra | 131 | 2 000 |
Przyszłość | 134 | 3 200 |
Arktyczna Przyszłość | 140 | 4 800 |
Oceaniczna Przyszłość | 150 | 6 000 |
Wirtualna Przyszłość | 160 | 8 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 170 | 13 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 180 | 18 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 190 | 21 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 200 | 24 000 |