Wieża taktyka – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 128: | Linia 128: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-c451b9a82.png}} dla armii broniącej się<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-c451b9a82.png}} dla armii broniącej się<br> |
Wersja z 08:18, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Wieża | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | +2% | 40 |
Epoka Żelaza | +2% | 40 |
Wczesne Średniowiecze | +2% | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | +2% | 40 |
Jesień Średniowiecza | +2% | 40 |
Epoka Kolonialna | +2% | 40 |
Epoka Przemysłowa | +2% | 40 |
Epoka Postępowa | +2% | 40 |
Modernizm | +2% | 40 |
Postmodernizm | +2% | 40 |
Współczesność | +2% | 40 |
Epoka Jutra | +2% | 40 |
Przyszłość | +2% | 40 |
Arktyczna Przyszłość | +2% | 40 |
Oceaniczna Przyszłość | +2% | 40 |
Wirtualna Przyszłość | +2% | 40 |
Epoka Kosmiczna: Mars | +2% | 40 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | +2% | 40 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | +2% | 40 |
dla armii broniącej się