Willa gubernatora – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 21 210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 676 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 630 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +22% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 222 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produkuje losową jednostkę z epoki budynku<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Produkuje losową jednostkę z epoki budynku<br> |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 1 080 | 235 | 150 | +4% | 1 700 | 1 | 15 |
Epoka Żelaza | 1 860 | 505 | 240 | +5% | 4 000 | 1 | 15 |
Wczesne Średniowiecze | 2 060 | 774 | 600 | +6% | 6 600 | 1 | 15 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 300 | 1 088 | 1 200 | +7% | 9 200 | 1 | 15 |
Jesień Średniowiecza | 2 560 | 1 427 | 1 800 | +8% | 12 200 | 1 | 15 |
Epoka Kolonialna | 3 010 | 1 801 | 3 000 | +9% | 18 600 | 1 | 15 |
Epoka Przemysłowa | 3 400 | 2 201 | 6 000 | +10% | 23 200 | 1 | 15 |
Epoka Postępowa | 3 730 | 2 627 | 9 000 | +11% | 28 100 | 1 | 15 |
Modernizm | 3 990 | 3 080 | 15 000 | +12% | 35 000 | 1 | 15 |
Postmodernizm | 4 160 | 3 550 | 24 000 | +13% | 44 000 | 1 | 15 |
Współczesność | 4 840 | 4 046 | 36 000 | +14% | 57 300 | 1 | 15 |
Epoka Jutra | 5 870 | 4 559 | 60 000 | +15% | 66 300 | 1 | 15 |
Przyszłość | 7 030 | 5 098 | 96 000 | +16% | 76 000 | 1 | 15 |
Arktyczna Przyszłość | 8 190 | 5 655 | 144 000 | +17% | 86 400 | 1 | 15 |
Oceaniczna Przyszłość | 9 450 | 6 229 | 180 000 | +18% | 97 400 | 1 | 15 |
Wirtualna Przyszłość | 11 290 | 6 821 | 240 000 | +19% | 109 100 | 1 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 18 070 | 10 797 | 390 000 | +20% | 182 300 | 1 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 19 630 | 11 728 | 540 000 | +21% | 201 900 | 1 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 21 210 | 12 676 | 630 000 | +22% | 222 500 | 1 | 15 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
dla armii atakującej
Produkuje losową jednostkę z epoki budynku