Most Hanami – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 686 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 686 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 910 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 375 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 504 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 174 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 789 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 810 | 248 | 120 | 1 300 | 12 | 2 |
Epoka Żelaza | 1 400 | 532 | 192 | 3 100 | 16 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 1 550 | 817 | 480 | 5 200 | 19 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 720 | 1 148 | 960 | 7 200 | 23 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 1 920 | 1 506 | 1 440 | 9 600 | 26 | 2 |
Epoka Kolonialna | 2 260 | 1 900 | 2 400 | 14 500 | 31 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 2 550 | 2 323 | 4 800 | 18 100 | 43 | 2 |
Epoka Postępowa | 2 800 | 2 772 | 7 200 | 22 000 | 60 | 2 |
Modernizm | 3 000 | 3 250 | 12 000 | 27 400 | 86 | 2 |
Postmodernizm | 3 120 | 3 745 | 19 200 | 34 400 | 120 | 2 |
Współczesność | 3 630 | 4 269 | 28 800 | 44 800 | 172 | 2 |
Epoka Jutra | 4 400 | 4 810 | 48 000 | 51 900 | 232 | 2 |
Przyszłość | 5 270 | 5 379 | 76 800 | 59 400 | 283 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 6 140 | 5 967 | 115 200 | 67 500 | 343 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 090 | 6 573 | 144 000 | 76 200 | 395 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 8 470 | 7 197 | 192 000 | 85 300 | 480 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 13 550 | 11 392 | 312 000 | 142 500 | 583 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 14 720 | 12 375 | 432 000 | 157 800 | 686 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 15 910 | 13 375 | 504 000 | 174 000 | 789 | 2 |