Kolos – poz. 9: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 029 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 029 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 828 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 105 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 166 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 108 | 80 | +7% | 800 | 16 | 4 |
Epoka Żelaza | 232 | 128 | +7% | 1 900 | 21 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 356 | 320 | +8% | 3 100 | 26 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 500 | 640 | +8% | 4 400 | 30 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 656 | 960 | +9% | 5 800 | 35 | 4 |
Epoka Kolonialna | 828 | 1 600 | +9% | 8 800 | 42 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 1 012 | 3 200 | +10% | 11 000 | 58 | 4 |
Epoka Postępowa | 1 208 | 4 800 | +10% | 13 300 | 80 | 4 |
Modernizm | 1 416 | 8 000 | +11% | 16 500 | 115 | 4 |
Postmodernizm | 1 632 | 12 800 | +11% | 20 800 | 160 | 4 |
Współczesność | 1 860 | 19 200 | +12% | 27 100 | 229 | 4 |
Epoka Jutra | 2 096 | 32 000 | +12% | 31 400 | 309 | 4 |
Przyszłość | 2 344 | 51 200 | +13% | 35 900 | 412 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 2 600 | 76 800 | +13% | 40 800 | 526 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 2 864 | 96 000 | +14% | 46 100 | 640 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 3 136 | 128 000 | +14% | 51 600 | 755 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 4 964 | 208 000 | +15% | 86 200 | 892 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 5 392 | 288 000 | +15% | 95 400 | 1 029 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 5 828 | 336 000 | +15% | 105 200 | 1 166 | 4 |
dla armii atakującej