Kolos – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 515 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 515 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 331 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 89 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 583 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 43 | 80 | 700 | 8 | 1 |
Epoka Żelaza | 93 | 128 | 1 600 | 11 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 142 | 320 | 2 600 | 13 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 200 | 640 | 3 700 | 15 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 262 | 960 | 4 900 | 18 | 1 |
Epoka Kolonialna | 331 | 1 600 | 7 400 | 21 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 405 | 3 200 | 9 300 | 29 | 1 |
Epoka Postępowa | 483 | 4 800 | 11 300 | 40 | 1 |
Modernizm | 566 | 8 000 | 14 000 | 58 | 1 |
Postmodernizm | 653 | 12 800 | 17 600 | 80 | 1 |
Współczesność | 744 | 19 200 | 22 900 | 115 | 1 |
Epoka Jutra | 838 | 32 000 | 26 500 | 155 | 1 |
Przyszłość | 938 | 51 200 | 30 400 | 206 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 1 040 | 76 800 | 34 600 | 263 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 146 | 96 000 | 39 000 | 320 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 1 254 | 128 000 | 43 700 | 378 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 986 | 208 000 | 72 900 | 446 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 157 | 288 000 | 80 800 | 515 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 331 | 336 000 | 89 000 | 583 | 1 |