Dom strachów – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 248: | Linia 248: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -1 060 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 070 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +7% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 113 300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-af9f07bde.png}} dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||||
Epoka Brązu | -50 | 94 | 60 | +2% | 800 | 780 | 4 | 3 |
Epoka Żelaza | -90 | 202 | 96 | +2% | 2 000 | 1 350 | 4 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | -100 | 310 | 240 | +2% | 3 400 | 1 490 | 4 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | -110 | 435 | 480 | +3% | 4 700 | 1 670 | 4 | 3 |
Jesień Średniowiecza | -130 | 571 | 720 | +3% | 6 200 | 1 860 | 4 | 3 |
Epoka Kolonialna | -150 | 720 | 1 200 | +3% | 9 500 | 2 190 | 4 | 3 |
Epoka Przemysłowa | -170 | 880 | 2 400 | +4% | 11 800 | 2 460 | 4 | 3 |
Epoka Postępowa | -190 | 1 051 | 3 600 | +4% | 14 300 | 2 710 | 4 | 3 |
Modernizm | -200 | 1 232 | 6 000 | +4% | 17 800 | 2 900 | 4 | 3 |
Postmodernizm | -210 | 1 420 | 9 600 | +5% | 22 400 | 3 020 | 4 | 3 |
Współczesność | -240 | 1 618 | 14 400 | +5% | 29 200 | 3 510 | 4 | 3 |
Epoka Jutra | -290 | 1 824 | 24 000 | +5% | 33 800 | 4 260 | 4 | 3 |
Przyszłość | -350 | 2 039 | 38 400 | +6% | 38 700 | 5 100 | 4 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | -410 | 2 262 | 57 600 | +6% | 44 000 | 5 940 | 4 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | -470 | 2 492 | 72 000 | +6% | 49 600 | 6 850 | 4 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | -560 | 2 728 | 96 000 | +7% | 55 600 | 8 190 | 4 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Mars | -900 | 4 319 | 156 000 | +7% | 92 800 | 13 100 | 4 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | -980 | 4 691 | 216 000 | +7% | 102 800 | 14 230 | 4 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | -1 060 | 5 070 | 252 000 | +7% | 113 300 | 15 380 | 4 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
dla armii atakującej