Renesansowa willa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 170: | Linia 170: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 26 150 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 26 150 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 623 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 623 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 28 830 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
8h | ||||
Epoka Brązu | 50 | 50 | 45 | 230 |
Epoka Żelaza | 104 | 104 | 72 | 510 |
Wczesne Średniowiecze | 160 | 160 | 180 | 860 |
Rozkwit Średniowiecza | 225 | 225 | 360 | 1 200 |
Jesień Średniowiecza | 295 | 295 | 540 | 1 580 |
Epoka Kolonialna | 373 | 373 | 900 | 2 410 |
Epoka Przemysłowa | 455 | 455 | 1 800 | 3 000 |
Epoka Postępowa | 544 | 544 | 2 700 | 3 640 |
Modernizm | 637 | 637 | 4 500 | 4 530 |
Postmodernizm | 734 | 734 | 7 200 | 5 700 |
Współczesność | 837 | 837 | 10 800 | 7 420 |
Epoka Jutra | 943 | 943 | 18 000 | 8 590 |
Przyszłość | 1 055 | 1 055 | 28 800 | 9 850 |
Arktyczna Przyszłość | 1 170 | 1 170 | 43 200 | 11 190 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 289 | 1 289 | 54 000 | 12 620 |
Wirtualna Przyszłość | 1 411 | 1 411 | 72 000 | 14 140 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 234 | 2 234 | 117 000 | 23 610 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 426 | 2 426 | 162 000 | 26 150 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 623 | 2 623 | 189 000 | 28 830 |