Statua honoru – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 197: | Linia 197: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 20 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 68 800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 385 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 20 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii<br> |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Łańcuch: | Droga do zwycięstwa | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Epoka Brązu | 60 | 500 | 70 | 3 | 20 |
Epoka Żelaza | 96 | 1 200 | 88 | 3 | 20 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | 2 000 | 105 | 3 | 20 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | 2 900 | 123 | 3 | 20 |
Jesień Średniowiecza | 720 | 3 800 | 140 | 3 | 20 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | 5 800 | 158 | 3 | 20 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | 7 200 | 175 | 3 | 20 |
Epoka Postępowa | 3 600 | 8 700 | 193 | 3 | 20 |
Modernizm | 6 000 | 10 800 | 210 | 3 | 20 |
Postmodernizm | 9 600 | 13 600 | 228 | 3 | 20 |
Współczesność | 14 400 | 17 700 | 245 | 3 | 20 |
Epoka Jutra | 24 000 | 20 500 | 263 | 3 | 20 |
Przyszłość | 38 400 | 23 500 | 280 | 3 | 20 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | 26 700 | 298 | 3 | 20 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | 30 100 | 315 | 3 | 20 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | 33 700 | 333 | 3 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | 56 300 | 350 | 3 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | 62 400 | 368 | 3 | 20 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | 68 800 | 385 | 3 | 20 |
Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania
Towary do skarbca gildii można produkować wyłącznie należąc do gildii