Statek powietrzny – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 171: | Linia 171: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 115 600 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 115 600 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 649 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 127 500 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 570 | 142 | 105 | 1 000 |
Epoka Żelaza | 980 | 305 | 168 | 2 300 |
Wczesne Średniowiecze | 1 080 | 467 | 420 | 3 800 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 210 | 656 | 840 | 5 300 |
Jesień Średniowiecza | 1 350 | 861 | 1 260 | 7 000 |
Epoka Kolonialna | 1 580 | 1 087 | 2 100 | 10 700 |
Epoka Przemysłowa | 1 780 | 1 328 | 4 200 | 13 300 |
Epoka Postępowa | 1 960 | 1 586 | 6 300 | 16 100 |
Modernizm | 2 100 | 1 859 | 10 500 | 20 000 |
Postmodernizm | 2 180 | 2 142 | 16 800 | 25 200 |
Współczesność | 2 540 | 2 441 | 25 200 | 32 800 |
Epoka Jutra | 3 080 | 2 751 | 42 000 | 38 000 |
Przyszłość | 3 690 | 3 077 | 67 200 | 43 600 |
Arktyczna Przyszłość | 4 300 | 3 413 | 100 800 | 49 500 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 960 | 3 759 | 126 000 | 55 800 |
Wirtualna Przyszłość | 5 930 | 4 116 | 168 000 | 62 500 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 480 | 6 515 | 273 000 | 104 400 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 310 | 7 077 | 378 000 | 115 600 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 140 | 7 649 | 441 000 | 127 500 |