Starożytny cmentarz: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 130: | Linia 130: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 12 580 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 12 580 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 270 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 270 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 590 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:15, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 790 | 75 |
Epoka Żelaza | 960 | 120 |
Wczesne Średniowiecze | 1 320 | 300 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 470 | 600 |
Jesień Średniowiecza | 1 640 | 900 |
Epoka Kolonialna | 1 930 | 1 500 |
Epoka Przemysłowa | 2 180 | 3 000 |
Epoka Postępowa | 2 390 | 4 500 |
Modernizm | 2 560 | 7 500 |
Postmodernizm | 2 670 | 12 000 |
Współczesność | 3 100 | 18 000 |
Epoka Jutra | 3 760 | 30 000 |
Przyszłość | 4 510 | 48 000 |
Arktyczna Przyszłość | 5 250 | 72 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 050 | 90 000 |
Wirtualna Przyszłość | 7 230 | 120 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 11 570 | 195 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 12 580 | 270 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 13 590 | 315 000 |