Dyplomacja Feudalna Japonia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy1.png}}<br />[[Tōrō (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 6 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy2.png}}<br />[[Zdobiona brama torii (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 23 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy3.png}}<br />[[Święta brama torii (Feudalna Japonia)]] | |||
| 23 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x3<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy4.png}}<br />[[Ogród zen (Feudalna Japonia)]] | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>84 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy5.png}}<br />[[Ołtarz shinto (Feudalna Japonia)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />26 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | |||
| 36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 33 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/koban_coins.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy6.png}}<br />[[Herbaciarnia (Feudalna Japonia)]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />51 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | |||
| 144 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 85 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/koban_coins.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Japanese_Diplomacy7.png}}<br />[[Dojo (Feudalna Japonia)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>210 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />63 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Dyplomacja <br/> | |||
| 122 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/koban_coins.png}} / 5m | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
![]() Tōrō (Feudalna Japonia) |
5 ![]() 7 ![]() |
![]() Ulica nie jest wymagana |
6 ![]() |
|
![]() Zdobiona brama torii (Feudalna Japonia) |
23 ![]() 32 ![]() |
![]() Ulica nie jest wymagana |
36 ![]() |
|
![]() Święta brama torii (Feudalna Japonia) |
23 ![]() 32 ![]() |
![]() Ulica nie jest wymagana |
36 ![]() |
|
![]() Ogród zen (Feudalna Japonia) |
60 ![]() 84 ![]() |
![]() Ulica nie jest wymagana |
108 ![]() |
|
![]() Ołtarz shinto (Feudalna Japonia) |
30 ![]() 42 ![]() |
![]() ![]() 26 ![]() |
36 ![]() |
33 ![]() |
![]() Herbaciarnia (Feudalna Japonia) |
90 ![]() 126 ![]() |
![]() ![]() 51 ![]() |
144 ![]() |
85 ![]() |
![]() Dojo (Feudalna Japonia) |
150 ![]() 210 ![]() |
![]() ![]() 63 ![]() |
270 ![]() |
122 ![]() |