Majestatyczne drzewko majowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 163: | Linia 163: | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#45737b;border-color:#538a93;color:#dcebee;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Kosmiczny węzeł | |||
| style="background-color:#45737b;border-color:#538a93;color:#dcebee;text-align:right;" | 10 810 | |||
| style="background-color:#45737b;border-color:#538a93;color:#dcebee;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#45737b;border-color:#538a93;color:#dcebee;text-align:right;" | +16% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Zbieranie monet<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Zbieranie monet<br> |
Aktualna wersja na dzień 10:48, 8 paź 2024
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||
---|---|---|---|
Epoka Brązu | 630 | 45 | +8% |
Epoka Żelaza | 700 | 72 | +8% |
Wczesne Średniowiecze | 850 | 180 | +8% |
Rozkwit Średniowiecza | 950 | 360 | +9% |
Jesień Średniowiecza | 1 060 | 540 | +9% |
Epoka Kolonialna | 1 240 | 900 | +9% |
Epoka Przemysłowa | 1 400 | 1 800 | +10% |
Epoka Postępowa | 1 540 | 2 700 | +10% |
Modernizm | 1 650 | 4 500 | +11% |
Postmodernizm | 1 720 | 7 200 | +11% |
Współczesność | 1 990 | 10 800 | +12% |
Epoka Jutra | 2 420 | 18 000 | +12% |
Przyszłość | 2 900 | 28 800 | +13% |
Arktyczna Przyszłość | 3 380 | 43 200 | +13% |
Oceaniczna Przyszłość | 3 900 | 54 000 | +14% |
Wirtualna Przyszłość | 4 660 | 72 000 | +14% |
Epoka Kosmiczna: Mars | 7 450 | 117 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 100 | 162 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 8 750 | 189 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 9 420 | 216 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 10 110 | 234 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Kosmiczny węzeł | 10 810 | 252 000 | +16% |
Zbieranie monet