Dyplomacja Aztekowie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Aztekowie BuildingType::Dyplomacja | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Productio...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy1-f3a88bc1d.png}}<br />[[Rzeźba ku czci bogów (Aztekowie)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy2-988cc6eca.png}}<br />[[Rzeźba dekoracyjna (Aztekowie)]] | ||
| | | 23 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x3<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | ||
| | | 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy3-b41fc6e98.png}}<br />[[Rzeźba ozdobna (Aztekowie)]] | |||
| 23 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x1<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy4-33c3b8920.png}}<br />[[Kamień słoneczny (Aztekowie)]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />Ulica nie jest wymagana<br /> | |||
| 126 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy5-01629cbbe.png}}<br />[[Prosty ołtarz (Aztekowie)]] | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>28 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie<br/>17 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Aztekowie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy6-817b1b21d.png}}<br />[[Texcotzingo (Aztekowie)]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie<br/>51 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Aztekowie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 120 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Aztecs_Diplomacy7-1db4981b2.png}}<br />[[Wielka Świątynia (Aztekowie)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>210 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie<br/>63 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Aztekowie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 210 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy-06764a007.png}} Dyplomacja | |||
| 85 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5m | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:35, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Rzeźba ku czci bogów (Aztekowie) |
5 Monety 7 Zaopatrzenie |
1x1 Ulica nie jest wymagana |
5 Dyplomacja | |
Rzeźba dekoracyjna (Aztekowie) |
23 Monety 32 Zaopatrzenie |
1x3 Ulica nie jest wymagana |
30 Dyplomacja | |
Rzeźba ozdobna (Aztekowie) |
23 Monety 32 Zaopatrzenie |
3x1 Ulica nie jest wymagana |
30 Dyplomacja | |
Kamień słoneczny (Aztekowie) |
90 Monety 126 Zaopatrzenie |
3x3 Ulica nie jest wymagana |
126 Dyplomacja | |
Prosty ołtarz (Aztekowie) |
20 Monety 28 Zaopatrzenie 17 Aztekowie |
2x2 1x1 |
20 Dyplomacja | 15 / 5m |
Texcotzingo (Aztekowie) |
90 Monety 126 Zaopatrzenie 51 Aztekowie |
4x3 1x1 |
120 Dyplomacja | 60 / 5m |
Wielka Świątynia (Aztekowie) |
150 Monety 210 Zaopatrzenie 63 Aztekowie |
3x5 1x1 |
210 Dyplomacja | 85 / 5m |