Zimowy jarmark: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2013 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 87: | Linia 87: | ||
| 2,130 | | 2,130 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | |||
| 2,130 | |||
| 36,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 2,540 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 17:55, 10 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Zima 2013 |