Zimowa wieża – poz. 10: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10 130 | |||
| 13 - 20 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12 150 | |||
| 15 - 24 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:04, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 119 | 80 | +7% | 800 | 720 | 10 | 4 |
Epoka Żelaza | 255 | 128 | +7% | 1 900 | 1 240 | 10 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 392 | 320 | +8% | 3 200 | 1 370 | 10 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 550 | 640 | +8% | 4 500 | 1 530 | 10 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 722 | 960 | +9% | 5 900 | 1 710 | 10 | 4 |
Epoka Kolonialna | 911 | 1 600 | +9% | 9 000 | 2 010 | 10 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 1 113 | 3 200 | +10% | 11 200 | 2 270 | 10 | 4 |
Epoka Postępowa | 1 329 | 4 800 | +10% | 13 600 | 2 490 | 10 | 4 |
Modernizm | 1 558 | 8 000 | +11% | 17 000 | 2 660 | 10 | 4 |
Postmodernizm | 1 795 | 12 800 | +11% | 21 300 | 2 770 | 10 | 4 |
Współczesność | 2 046 | 19 200 | +12% | 27 800 | 3 220 | 10 | 4 |
Epoka Jutra | 2 306 | 32 000 | +12% | 32 200 | 3 910 | 10 | 4 |
Przyszłość | 2 578 | 51 200 | +13% | 36 900 | 4 690 | 10 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 2 860 | 76 800 | +13% | 41 900 | 5 460 | 10 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 3 150 | 96 000 | +14% | 47 200 | 6 300 | 10 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 3 450 | 128 000 | +14% | 52 900 | 7 530 | 10 | 4 |
Epoka kosmiczna: Mars | 5 460 | 208 000 | +15% | 88 400 | 12 040 | 10 | 4 |
Zwiększa premię do obrony broniącej armii w trybie PvP (bitwy w sąsiedztwie)