Zimowa piramida: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w:''' | | style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 2,220 | | 2,220 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | |||
| 2,220 | |||
| 54,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 2,650 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 17:57, 10 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 3x3 |
Do zdobycia w: | Zima 2015 |