Zamek z piasku: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 83: | Linia 83: | ||
| 1,920 | | 1,920 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 2,200 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:34, 18 mar 2017