Yggdrasil – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10 130 | |||
| 13 - 20 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12 150 | |||
| 15 - 24 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 45 | +18% | 700 | 700 | 15 | 10 | 5 |
Epoka Żelaza | 72 | +18% | 1 600 | 1 600 | 20 | 10 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +18% | 2 700 | 2 700 | 24 | 10 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +18% | 3 700 | 3 700 | 28 | 10 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +18% | 4 900 | 4 900 | 32 | 10 | 5 |
Epoka Kolonialna | 900 | +18% | 7 500 | 6 200 | 39 | 10 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +18% | 9 300 | 7 600 | 54 | 10 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +18% | 11 300 | 8 900 | 75 | 10 | 5 |
Modernizm | 4 500 | +18% | 14 100 | 10 400 | 107 | 10 | 5 |
Postmodernizm | 7 200 | +18% | 17 700 | 11 800 | 149 | 10 | 5 |
Współczesność | 10 800 | +18% | 23 100 | 13 300 | 213 | 10 | 5 |
Epoka Jutra | 18 000 | +18% | 26 700 | 14 900 | 287 | 10 | 5 |
Przyszłość | 28 800 | +18% | 30 600 | 16 300 | 382 | 10 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +18% | 34 800 | 17 900 | 488 | 10 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +18% | 39 200 | 19 700 | 594 | 10 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +18% | 43 900 | 21 200 | 701 | 10 | 5 |
Epoka kosmiczna: Mars | 117 000 | +18% | 73 300 | 34 400 | 828 | 10 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zwiększa premię do ataku nacierającej armii gracza