Wielka ciastkarnia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2014 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| 5,217 | | 5,217 | ||
| 90,000 | | 90,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,410 | |||
| 746 | |||
| 5,640 | |||
| 120,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:28, 11 sie 2018
- Motywacja zwiększa podwójnie zbiór zaopatrzenia; niezmotywowana może być splądrowana | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 5x3 |
Wprowadzony w: | Zima 2014 |