Turnieje PvP: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 222: | Linia 222: | ||
| class="highlight-grey" colspan="1" data-highlight-colour="grey" style="text-align: center; background-color:#e9f7f7" | <span style ="color: black;">Arktyczna Przyszłość</span> | | class="highlight-grey" colspan="1" data-highlight-colour="grey" style="text-align: center; background-color:#e9f7f7" | <span style ="color: black;">Arktyczna Przyszłość</span> | ||
| class="highlight-grey" colspan="1" data-highlight-colour="grey" style="text-align: center; background-color:#225a4b" | Oceaniczna Przyszłość | | class="highlight-grey" colspan="1" data-highlight-colour="grey" style="text-align: center; background-color:#225a4b" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" data-sort-value="02" | <b>Wieża</b> | | style="text-align: center;" data-sort-value="02" | <b>Wieża</b> | ||
! | ! [[file:tom_tower.png|link=]] | ||
! | ! [[file:FE_tower.png|link=]] | ||
! | ! [[file:AF_tower.png|link=]] | ||
! [[file:OF_tower.png|link=]] | |||
| | ! [[file:pvp_virtualfuture.png|link=]] | ||
! [[file:pvp_spaceagemars.png|link=]] | |||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" | '''1.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,750 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 3,600 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 4,500 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 5,400 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 6,380 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 7,820 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''2.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,750 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,800 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| style="text-align: right;" | 3,550 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | | style="text-align: right;" | 3,960 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| style="text-align: right;" | 4,850 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''3.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,750 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,850 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 3,320 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 4,060 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''4.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 900 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,600 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,050 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,430 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,970 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
|- | |||
| | | style="text-align: right;" |'''5.''' | ||
| style="text-align: right;" | 600 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | | style="text-align: right;" | 900 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,625 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,910 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 2,350 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''6.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 400 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 600 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 800 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| style="text-align: right;" | 1,100 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| | | style="text-align: right;" | 1,280 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,560 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''7.''' | ||
| | | style="text-align: right;" | 250 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 400 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
|- | | style="text-align: right;" | 550 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 775 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 890 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | | style="text-align: right;" | 1,090 [[file:small_medal.png|link=]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align: right;" |'''8.''' | ||
| style="text-align: right;" | 150 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 250 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 350 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 470 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 570 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 700 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right;" |'''9.''' | |||
| style="text-align: right;" | 100 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 150 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 250 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 260 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 320 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 390 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align: right;" |'''10.''' | |||
| style="text-align: right;" | 80 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 100 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 125 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 155 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 190 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
| style="text-align: right;" | 230 [[file:small_medal.png|link=]] | |||
|} | |} | ||
{| | {| | ||
|style="text-align:right; vertical-align:bottom;"|...''do | |style="text-align:right; vertical-align:bottom;"|...''do Epoki Kosmicznej: Mars!'' | ||
|} | |} |
Wersja z 21:05, 6 cze 2019
Wprowadzenie:
Turnieje PvP są świetnym sposobem na sprawdzenie swojej militarnej siły w porównaniu do twoich sąsiadów, a także jedną z okazji na uzyskanie medali. Turnieje odbywają się każdego tygodnia i trwają od poniedziałkowego poranka do niedzieli wieczorem. Jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać, jeśli chcesz wziąć udział w turnieju.
Następujące działania w grze wpływają na twoje miejsce w rankingu turnieju:
- Wygrywanie z sąsiadami
- Zwyciężanie w Wojnach gildyjnych
- Podbijanie sektorów na Mapie świata
- Zwyciężanie walk w Wyprawach gildyjnych
Warunki:
- Każda epoka ma swój własny turniej. Najpierw musisz podbić prowincję zawierającą wieżę z epoki, w której chcesz konkurować. Prowincje znajdziesz na Mapie świata. W górnej części Historii wydarzeń możesz sprawdzić, które wieże zostały już przez ciebie zdobyte, oraz jak długo będzie trwał turniej. Wyszarzone wieże to te, które nie zostały jeszcze zdobyte.
- Aby walki liczyły się w turnieju, muszą odbywać się w trakcie jego trwania. Pamiętaj, że turnieje kończą się w niedzielę wieczorem.
- Musisz posiadać jednostki militarne z takiej samej epoki jak wieża, w której chcesz zdobywać punkty.
- Po walce, punkty zostaną zaliczone do wieży turniejowej. Pamiętaj, że o epoce do jakiej zostaną zaliczone punkty decyduje jednostka która pochodzi z najwyższej epoki. Przykład: jeśli używasz 7 jednostek z Epoki Żelaza, oraz 1 jednostkę z Wczesnego Średniowiecza, to punkty zostaną zaliczone do wieży z Wczesnego Średniowiecza.
Nagrody:
Poniżej znajdziesz nagrody ze wszystkich wież PvP na mapie kampanii
Od Epoki Brązu... |
Epoka Brązu | Epoka Żelaza | Wczesne Średniowiecze | Rozkwit Średniowiecza | Jesień Średniowiecza | Epoka Kolonialna | |
Wieża | ||||||
1. | 10 | 25 | 50 | 100 | 175 | 300 |
2. | 5 | 15 | 25 | 50 | 125 | 150 |
3. | 3 | 8 | 15 | 25 | 75 | 80 |
4. | 2 | 4 | 8 | 15 | 50 | 60 |
5. | 1 | 2 | 4 | 8 | 40 | 50 |
6. | 4 | 30 | 40 | |||
7. | 20 | 30 | ||||
8. | 10 | 20 | ||||
9. | 5 | 10 | ||||
10. |
Epoka Przemysłowa | Epoka Postępowa | Modernizm | Postmodernizm | Współczesność | |
Wieża | |||||
1. | 500 | 750 | 1100 | 1500 | 2000 |
2. | 300 | 500 | 750 | 1000 | 1500 |
3. | 200 | 300 | 500 | 750 | 1000 |
4. | 100 | 200 | 300 | 500 | 750 |
5. | 80 | 100 | 200 | 300 | 500 |
6. | 60 | 80 | 100 | 200 | 300 |
7. | 50 | 60 | 80 | 100 | 200 |
8. | 40 | 50 | 60 | 80 | 100 |
9. | 20 | 40 | 50 | 60 | 80 |
10. | 10 | 20 | 40 | 50 | 60 |
Epoka Jutra | Przyszłość | Arktyczna Przyszłość | Oceaniczna Przyszłość | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
Wieża | ||||||
1. | 2,750 | 3,600 | 4,500 | 5,400 | 6,380 | 7,820 |
2. | 1,750 | 2,250 | 2,800 | 3,550 | 3,960 | 4,850 |
3. | 1,250 | 1,750 | 2,250 | 2,850 | 3,320 | 4,060 |
4. | 900 | 1,250 | 1,600 | 2,050 | 2,430 | 2,970 |
5. | 600 | 900 | 1,250 | 1,625 | 1,910 | 2,350 |
6. | 400 | 600 | 800 | 1,100 | 1,280 | 1,560 |
7. | 250 | 400 | 550 | 775 | 890 | 1,090 |
8. | 150 | 250 | 350 | 470 | 570 | 700 |
9. | 100 | 150 | 250 | 260 | 320 | 390 |
10. | 80 | 100 | 125 | 155 | 190 | 230 |
...do Epoki Kosmicznej: Mars! |