Trybuna: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| 1,430 | | 1,430 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,650 | |||
| 36,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:04, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie podwaja zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiary: | 3x2 |
Do zdobycia w trakcie: | FoE Soccer Cup 2016 |