Szaman: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| style="text-align: center;" | 1,210 | | style="text-align: center;" | 1,210 | ||
| style="text-align: center;" | 28,800 | | style="text-align: center;" | 28,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 591 | |||
| style="text-align: center;" | 1 | |||
| style="text-align: center;" | 1,326 | |||
| style="text-align: center;" | 36,600 | |||
|} | |} |