Szachownica: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Checkmate Square do Szachownica) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Historia Alberta Einsteina | | style="width: 70%;"| [[Historia Alberta Einsteina]] | ||
|} | |} | ||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| style="text-align: center;" | 15,940 | | style="text-align: center;" | 15,940 | ||
| style="text-align: center;" | 54,000 | | style="text-align: center;" | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 10% | |||
| style="text-align: center;" | 1,588 | |||
| style="text-align: center;" | 17,860 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:icon_attack.png]] Zwiększa premię do ataku dla armii atakującej. | [[File:icon_attack.png]] Zwiększa premię do ataku dla armii atakującej. |
Wersja z 19:44, 11 sie 2018
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Historia Alberta Einsteina |