Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 169: | Linia 169: | ||
| style="text-align: center;" | 20* | | style="text-align: center;" | 20* | ||
| style="text-align: center;" | 280 | | style="text-align: center;" | 280 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 28,200 | |||
| style="text-align: center;" | 20,900 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Tomorrow Era) | |||
| style="text-align: center;" | 325 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 |
Wersja z 16:49, 18 mar 2017
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)