Strach na wróble: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13: | Linia 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Halloween 2013 <br>Zima 2014, 2015 | | style="width: 70%;"| Halloween 2013 <br>Zima 2014, 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| 1,830 | | 1,830 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 2,190 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:37, 11 sie 2018