Strach na wróble: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 84: | Linia 84: | ||
| 1,590 | | 1,590 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,830 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:35, 18 mar 2017