Stary Cmentarz: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Anna przeniósł stronę Old Graveyard do Stary Cmentarz) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Old Graveyard.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Old Graveyard.png]] | ||
- | - Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie <br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki <br> | ||
- Ulepszenie cmentarza wymagane do zmiany w [[Ancient Graveyard|Starożytny Cmentarz]] | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Szczegóły''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Szczegóły''' | ||
Linia 13: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| | ||
[[Halloween]] 2013 | |||
|} | |} | ||
Linia 28: | Linia 30: | ||
! [[File:Ranking Points.png]] | ! [[File:Ranking Points.png]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 590 | | 590 | ||
| 60 | | 60 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 720 | | 720 | ||
| 96 | | 96 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 980 | | 980 | ||
| 240 | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 1,090 | | 1,090 | ||
| 480 | | 480 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 1,220 | | 1,220 | ||
| 720 | | 720 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 1,430 | | 1,430 | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 1,610 | | 1,610 | ||
| 2,400 | | 2,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 1,770 | | 1,770 | ||
| 3,600 | | 3,600 | ||
Linia 72: | Linia 74: | ||
| 14,400 | | 14,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 2,790 | | 2,790 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
Linia 80: | Linia 82: | ||
| 38,400 | | 38,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 3,890 | | 3,890 | ||
| 57,600 | | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 4,490 | |||
| 72,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 5,360 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 18:20, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek kulturowy |
Rozmiar: | 4x3 |
Wprowadzony w: |
Halloween 2013 |