Stary Cmentarz: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 87: | Linia 87: | ||
| 3,890 | | 3,890 | ||
| 57,600 | | 57,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 4,490 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:29, 18 mar 2017