Srebrna Nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Anna przeniósł stronę Silver Award do Srebrna Nagroda) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Silver Award.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Silver Award.png]] | ||
<br> | <br> | ||
- | - Odrestaurowanie niemożliwe<br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Szczegóły''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Dekoracja | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Nagroda za miejsce osiągnięte przed przeliczeniem rankingu (przed aktualizacją gry do 1.70) | ||
|} | |} | ||
Linia 25: | Linia 25: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Epoka | ||
! [[File:icon_happiness.png]] | ! [[File:icon_happiness.png]] | ||
! [[File:Ranking Points.png|25px]] | ! [[File:Ranking Points.png|25px]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 101 | | 101 | ||
| 640 | | 640 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 175 | | 175 | ||
| 1,024 | | 1,024 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 193 | | 193 | ||
| 2,560 | | 2,560 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 216 | | 216 | ||
| 5,120 | | 5,120 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 240 | | 240 | ||
| 7,680 | | 7,680 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 283 | | 283 | ||
| 12,800 | | 12,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 319 | | 319 | ||
| 25,600 | | 25,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 350 | | 350 | ||
| 38,400 | | 38,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 374 | | 374 | ||
| 64,000 | | 64,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 390 | | 390 | ||
| 102,400 | | 102,400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 453 | | 453 | ||
| | | 153,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 550 | | 550 | ||
| 256,000 | | 256,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 659 | | 659 | ||
| 409,600 | | 409,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 768 | | 768 | ||
| 614,400 | | 614,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 886 | |||
| 768,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,058 | |||
| 1,024,000 | |||
|} | |} |