Sklep kibica: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Soccer Cup 2014 | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| 1,598 | | 1,598 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 325 | |||
| 191 | |||
| 1,728 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:28, 11 sie 2018
- Motywacja zwiększa podwójnie zbiór zaopatrzenia; niezmotywowana może być splądrowana | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 2x3 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2014 |