Skała sakura: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Sakurarock.png - Cannot be motivated or plundered<br> - Placed next to different unique buildings from the Cherr...") |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Skała sakura jest częścią Ogrodu japońskiego [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] i daje Zadowolenie oraz bonus do ataku dla armii atakującej. Może być ulepszone do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia skały sakury [[File:Reward_icon_upgrade_kit_sakura_rock.png|25px|link=]]. | |||
__TOC__<br> | |||
===Skała sakura - poz. 1=== | |||
{| | {| | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Sakurarock.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Sakurarock.png]] | ||
- | - Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | ||
- | - Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie zapewniał zadowolenie oraz bonus do ataku. <br> | ||
- | - Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na działanie<br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki | ||
- Ulepszenie skały sakury [[File:Reward_icon_upgrade_kit_sakura_rock.png|25px|link=]] wymagane do zmiany w Skała sakury poz. 2 | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Dekoracja | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2017, 2018 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | ||
|} | |} | ||
Linia 29: | Linia 33: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Epoka | ||
! [[File:icon_happiness.png]] | ! [[File:icon_happiness.png]] | ||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_happiness.png]] | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_happiness.png]] | ||
Linia 38: | Linia 42: | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 200 | | 200 | ||
| 240 | | 240 | ||
Linia 45: | Linia 49: | ||
| 30 | | 30 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 260 | | 260 | ||
| 310 | | 310 | ||
Linia 52: | Linia 56: | ||
| 48 | | 48 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 280 | | 280 | ||
| 340 | | 340 | ||
Linia 59: | Linia 63: | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 320 | | 320 | ||
| 380 | | 380 | ||
Linia 66: | Linia 70: | ||
| 240 | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 350 | | 350 | ||
| 420 | | 420 | ||
Linia 73: | Linia 77: | ||
| 360 | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 410 | | 410 | ||
| 490 | | 490 | ||
Linia 80: | Linia 84: | ||
| 600 | | 600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 470 | | 470 | ||
| 560 | | 560 | ||
Linia 87: | Linia 91: | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępu | ||
| 510 | | 510 | ||
| 610 | | 610 | ||
Linia 101: | Linia 105: | ||
| 3,000 | | 3,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 570 | | 570 | ||
| 680 | | 680 | ||
Linia 108: | Linia 112: | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 660 | | 660 | ||
| 790 | | 790 | ||
Linia 115: | Linia 119: | ||
| 7,200 | | 7,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 810 | | 810 | ||
| 970 | | 970 | ||
Linia 122: | Linia 126: | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 970 | | 970 | ||
| 1,160 | | 1,160 | ||
Linia 129: | Linia 133: | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 1,130 | | 1,130 | ||
| 1,360 | | 1,360 | ||
Linia 136: | Linia 140: | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| 1,300 | | 1,300 | ||
| 1,560 | | 1,560 | ||
Linia 142: | Linia 146: | ||
| 3% | | 3% | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,550 | |||
| 1,860 | |||
| 2% | |||
| 3% | |||
| 48,000 | |||
|} | |||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | |||
===Skała sakura - poz. 2=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:D_SS_MultiAge_SpringBonusSet18b_400px.png|150px]] | |||
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | |||
- Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie zapewniał zadowolenie oraz bonus do ataku. <br> | |||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na działanie<br> | |||
- Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki<br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | |||
| style="width: 70%;"| Dekoracja | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2018 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Epoka | |||
! [[File:icon_happiness.png|link=]] | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_happiness.png|link=]] | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 2 <br> [[File:Icon_attack.png|link=]] | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 3 <br> [[File:Icon_attack.png|link=]] | |||
! [[File:Ranking Points.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | |||
| 340 | |||
| 410 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 30 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | |||
| 580 | |||
| 700 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 48 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| 640 | |||
| 770 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 120 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| 720 | |||
| 860 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| 800 | |||
| 960 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | |||
| 940 | |||
| 1,130 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | |||
| 1,060 | |||
| 1,270 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 1,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| 1,170 | |||
| 1,400 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 1,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | |||
| 1,250 | |||
| 1,500 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 3,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | |||
| 1,300 | |||
| 1,560 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 4,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | |||
| 1,510 | |||
| 1,810 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 7,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | |||
| 1,830 | |||
| 2,200 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 12,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | |||
| 2,200 | |||
| 2,640 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 19,200 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| 2,560 | |||
| 3,070 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 28,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 2,950 | |||
| 3,540 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 36,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 3,530 | |||
| 4,240 | |||
| 4% | |||
| 6% | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:50, 11 sie 2018
Skała sakura jest częścią Ogrodu japońskiego i daje Zadowolenie oraz bonus do ataku dla armii atakującej. Może być ulepszone do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia skały sakury .
Skała sakura - poz. 1
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x3 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2017, 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Skała sakura - poz. 2
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x3 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Epoka | 1 |
2 |
3 |
||
---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 340 | 410 | 4% | 6% | 30 |
Epoka Żelaza | 580 | 700 | 4% | 6% | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 640 | 770 | 4% | 6% | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 720 | 860 | 4% | 6% | 240 |
Jesień Średniowiecza | 800 | 960 | 4% | 6% | 360 |
Epoka Kolonialna | 940 | 1,130 | 4% | 6% | 600 |
Epoka Przemysłowa | 1,060 | 1,270 | 4% | 6% | 1,200 |
Epoka Postępowa | 1,170 | 1,400 | 4% | 6% | 1,800 |
Modernizm | 1,250 | 1,500 | 4% | 6% | 3,000 |
Postmodernizm | 1,300 | 1,560 | 4% | 6% | 4,800 |
Współczesność | 1,510 | 1,810 | 4% | 6% | 7,200 |
Epoka Jutra | 1,830 | 2,200 | 4% | 6% | 12,000 |
Przyszłość | 2,200 | 2,640 | 4% | 6% | 19,200 |
Arktyczna Przyszłość | 2,560 | 3,070 | 4% | 6% | 28,800 |
Oceaniczna Przyszłość | 2,950 | 3,540 | 4% | 6% | 36,000 |
Wirtualna Przyszłość | 3,530 | 4,240 | 4% | 6% | 48,000 |