Słomiana chatka: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2013 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 106: | Linia 106: | ||
| 3,350 | | 3,350 | ||
| 24,000 | | 24,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 392 | |||
| 3,750 | |||
| 32,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:09, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 2x2 |
Wprowadzony w: | Lato 2013 |