Rozszerzenia terenu: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 99: | Linia 99: | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
| style='text-align: center' | 9 | | style='text-align: center' | 9 | ||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 3 | |||
|} | |} | ||
<br /><br /> | <br /><br /> | ||
Linia 167: | Linia 173: | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 30 || style='background-color: #7f4285'| 80 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | | style='background-color: #7f4285'| 30 || style='background-color: #7f4285'| 80 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style='background-color: #225a4b'| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 31 || style='background-color: #7f4285'| 90 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | | style='background-color: #7f4285'| 31 || style='background-color: #7f4285'| 90 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | ||
Linia 254: | Linia 260: | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 73 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 800 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 73 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 800 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#225a4b;"| 74 || style="background-color:#225a4b;"| 4 000 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | |||
|- | |||
| style=" background-color:#225a4b;"| 75 || style="background-color:#225a4b;"| 4 200 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:39, 21 mar 2017
Rozszerzenia terenu:
Teren jest w pewnym sensie również zasobem w mieście - zauważysz szybko, że dostępna przestrzeń pod budowę jest ograniczona. Ale nie musisz ciągle sprzedawać budynków - możesz również zwiększyć rozmiar swojego miasta. Aby tego dokonać, musisz odblokować rozszerzenie terenu. Zbadaj technologię, podbij prowincje na mapie kontynentu a możesz otrzymać w nagrodę rozszerzenie. Znajdziesz je w menu budynków - za odpowiednią opłatą możesz wybrać w mieście dodatkowe miejsce. Inne rozszerzenia są dostępne za medale i Diamenty. Budowa i usuwanie budynków nie jest jedynym wyjściem, by pomieścić kolejne budowle w Twoim mieście - porównaj budynki na podstawie wielkości i efektów. Mniejsze, bardziej wydajne budynki pomogą zaoszczędzić miejsce! |
W poniższej tabeli widać wszystkie rozszerzenia z każdej epoki. Są 3 rodzaje rozszerzeń: z drzewka rozwoju i mapy prowincji, za Diamenty oraz za medale. Rozszerzenia za medale nie są przypisane do epok.
Drzewko rozwoju |
Mapa | Diamenty | Dostępne w epoce | |
Epoka Brązu | 4 | 1 | 2 | 7 |
Epoka Żelaza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Wczesne Średniowiecze | 4 | 2 | 2 | 8 |
Rozkwit Średniowiecza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Jesień Średniowiecza | 5 | 3 | 2 | 10 |
Epoka Kolonialna | 3 | 2 | 2 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 2 | 3 | 2 | 7 |
Epoka Postępowa | 2 | 2 | 2 | 6 |
Modernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Postmodernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Współczesność | 2 | 2 | 2 | 6 |
Epoka Jutra | 2 | 2 | 2 | 6 |
Przyszłość | 2 | 2 | 2 | 6 |
Arktyczna przyszłość | 3 | 3 | 3 | 9 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 | 1 | 1 | 3 |
Koszty rozszerzeń: