Rozszerzenia terenu: Różnice pomiędzy wersjami
m (Shelian przeniósł stronę Rozszerzenia do Rozszerzenia terenu) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 8: | Linia 8: | ||
{| | |||
| | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| | | style='text-align: center' | | ||
| style='text-align: center' | Drzewko rozwoju | |||
style=' | | style='text-align: center' | Mapa | ||
| | | style='text-align: center' | Diamenty | ||
| style='text-align: center' | Max na epokę | |||
| | |- | ||
| style="background-color: #b78d13" | Epoka Brązu | |||
| | | style='text-align: center' | 4 | ||
| | | style='text-align: center' | 1 | ||
style=' | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 7 | ||
| | |- | ||
| style="background-color: #984420" | Epoka Żelaza | |||
| | | style='text-align: center' | 5 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 9 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #4e8144" | Wczesne Średniowiecze | ||
| | | style='text-align: center' | 4 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 8 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #2f8e8e" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| | | style='text-align: center' | 5 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 9 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #7f4285" | Jesień Średniowiecza | ||
| | | style='text-align: center' | 5 | ||
| | | style='text-align: center' | 3 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 10 | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #ce6404" | Epoka Kolonialna | ||
| | | style='text-align: center' | 3 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 7 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #a72926" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 3 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 7 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #b6895b" | Epoka Postępowa | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 6 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #465d88" | Modernizm | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 6 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #8d9292" | Postmodernizm | ||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 6 | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #ce654a" | Współczesność | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color: #22272c" | Epoka Jutra | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color: #8dc73f" | Przyszłość | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna przyszłość | |||
| style='text-align: center' | 3 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 7 | |||
|} | |} | ||
<br /><br /> | |||
Koszty rozszerzeń: | Koszty rozszerzeń: | ||
{| | {| | ||
| rowspan="2" width=8% | # || colspan="2"| | | rowspan="2" width=8% | # || colspan="2"|Drzewko/Mapa || rowspan="2" width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] Diamenty || rowspan="2" width=23% | [[File:icon_medal.png]] Medale | ||
|- | |- | ||
| width=23% | [[File:icon_coins.png]] || width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] | | width=23% | [[File:icon_coins.png]] || width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] | ||
Linia 197: | Linia 160: | ||
| style='background-color: #7f4285'| 26 || style='background-color: #7f4285'| 47 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style='background-color: #8dc73f'| 1 000 || | 240 000 | | style='background-color: #7f4285'| 26 || style='background-color: #7f4285'| 47 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style='background-color: #8dc73f'| 1 000 || | 240 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 27 || style='background-color: #7f4285'| 55 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style= | | style='background-color: #7f4285'| 27 || style='background-color: #7f4285'| 55 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 || | - | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 28 || style='background-color: #7f4285'| 63 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style= | | style='background-color: #7f4285'| 28 || style='background-color: #7f4285'| 63 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 || | - | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 29 || style='background-color: #7f4285'| 72 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | | style='background-color: #7f4285'| 29 || style='background-color: #7f4285'| 72 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #7f4285'| 30 || style='background-color: #7f4285'| 80 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | | style='background-color: #7f4285'| 30 || style='background-color: #7f4285'| 80 000 || style='background-color: #7f4285'| 600 | ||
Linia 279: | Linia 242: | ||
| style='background-color: #8dc73f'| 67 || style='background-color: #8dc73f'| 2 600 000 || style='background-color: #8dc73f'| 800 | | style='background-color: #8dc73f'| 67 || style='background-color: #8dc73f'| 2 600 000 || style='background-color: #8dc73f'| 800 | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 68 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 2 800 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 69 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 000 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | |||
|- | |- | ||
| style= | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 70 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 200 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 71 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 400 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style= | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 72 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 3 600 000 || style="color:black; background-color:#e9f7f7;"| 1 000 | ||
|} | |} |
Wersja z 14:31, 14 paź 2016
Rozszerzenia terenu:
Teren jest w pewnym sensie również zasobem w mieście - zauważysz szybko, że dostępna przestrzeń pod budowę jest ograniczona. Ale nie musisz ciągle sprzedawać budynków - możesz również zwiększyć rozmiar swojego miasta. Aby tego dokonać, musisz odblokować rozszerzenie terenu. Zbadaj technologię, podbij prowincje na mapie kontynentu a możesz otrzymać w nagrodę rozszerzenie. Znajdziesz je w menu budynków - za odpowiednią opłatą możesz wybrać w mieście dodatkowe miejsce. Inne rozszerzenia są dostępne za medale i Diamenty. Budowa i usuwanie budynków nie jest jedynym wyjściem, by pomieścić kolejne budowle w Twoim mieście - porównaj budynki na podstawie wielkości i efektów. Mniejsze, bardziej wydajne budynki pomogą zaoszczędzić miejsce! |
W poniższej tabeli widać wszystkie rozszerzenia z każdej epoki. Są 3 rodzaje rozszerzeń: z drzewka rozwoju i mapy prowincji, za Diamenty oraz za medale. Rozszerzenia za medale nie są przypisane do epok.
Drzewko rozwoju | Mapa | Diamenty | Max na epokę | |
Epoka Brązu | 4 | 1 | 2 | 7 |
Epoka Żelaza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Wczesne Średniowiecze | 4 | 2 | 2 | 8 |
Rozkwit Średniowiecza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Jesień Średniowiecza | 5 | 3 | 2 | 10 |
Epoka Kolonialna | 3 | 2 | 2 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 2 | 3 | 2 | 7 |
Epoka Postępowa | 2 | 2 | 2 | 6 |
Modernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Postmodernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Współczesność | 2 | 2 | 2 | 6 |
Epoka Jutra | 2 | 2 | 2 | 6 |
Przyszłość | 2 | 2 | 2 | 6 |
Arktyczna przyszłość | 3 | 2 | 2 | 7 |
Koszty rozszerzeń: