Rozszerzenia terenu: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 111: | Linia 111: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
| style='text-align: center' | 12 | | style='text-align: center' | 12 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color: #ffcbc1;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 3 | |||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|} | |} | ||
<br /><br /> | <br /><br /> | ||
Linia 202: | Linia 208: | ||
| style='background-color: #a72926'| 41 || style='background-color: #a72926'| 340 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #a72926'| 41 || style='background-color: #a72926'| 340 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #a72926'| | | style='background-color: #a72926'| 42 || style='background-color: #a72926'| 380 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #ffcbc1'| 1 800 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #b6895b'| 44 || style='background-color: #b6895b'| 470 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 | | style='background-color: #a72926'| 43 || style='background-color: #a72926'| 420 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #ffcbc1'| 1 800 | ||
|- | |||
| style='background-color: #b6895b'| 44 || style='background-color: #b6895b'| 470 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:black; background-color: #ffcbc1'| 1 800 | |||
|- | |- | ||
| style='background-color: #b6895b'| 45 || style='background-color: #b6895b'| 520 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 | | style='background-color: #b6895b'| 45 || style='background-color: #b6895b'| 520 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 | ||
Linia 276: | Linia 283: | ||
| style=" background-color:#225a4b;"| 78 || style="background-color:#225a4b;"| 4 800 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | | style=" background-color:#225a4b;"| 78 || style="background-color:#225a4b;"| 4 800 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style=" background-color:#225a4b;"| 79 || style="background-color:#225a4b;"| 5 000 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | | style=" background-color:#225a4b;"| 79 || style="background-color:#225a4b;"| 5 000 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style=" background-color:#225a4b;"| 80 || style="background-color:#225a4b;"| 5 200 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | | style=" background-color:#225a4b;"| 80 || style="background-color:#225a4b;"| 5 200 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style=" background-color:#225a4b;"| 81 || style="background-color:#225a4b;"| 5 400 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | | style=" background-color:#225a4b;"| 81 || style="background-color:#225a4b;"| 5 400 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 000 | ||
|- | |- | ||
| style=" background-color:#225a4b;"| 82 || style="background-color:#225a4b;"| 5 700 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 200 | | style=" background-color:#225a4b;"| 82 || style="background-color:#225a4b;"| 5 700 000 || style="background-color:#225a4b;"| 1 200 | ||
Linia 301: | Linia 308: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 91 || style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 9 500 000 || style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 1 400 | | style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 91 || style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 9 500 000 || style="color: black; background-color: #e1bfff;"| 1 400 | ||
|- | |||
| style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 92 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 20 000 000 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 1 500 | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 93 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 20 000 000 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 1 500 | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 94 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 20 000 000 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 1 500 | |||
|} | |} |
Wersja z 21:23, 6 cze 2019
Rozszerzenia terenu:
Teren jest w pewnym sensie również zasobem w mieście - zauważysz szybko, że dostępna przestrzeń pod budowę jest ograniczona. Ale nie musisz ciągle sprzedawać budynków - możesz również zwiększyć rozmiar swojego miasta. Aby tego dokonać, musisz odblokować rozszerzenie terenu. Zbadaj technologię, podbij prowincje na mapie kontynentu a możesz otrzymać w nagrodę rozszerzenie. Znajdziesz je w menu budynków - za odpowiednią opłatą możesz wybrać w mieście dodatkowe miejsce. Inne rozszerzenia są dostępne za medale i Diamenty. Budowa i usuwanie budynków nie jest jedynym wyjściem, by pomieścić kolejne budowle w Twoim mieście - porównaj budynki na podstawie wielkości i efektów. Mniejsze, bardziej wydajne budynki pomogą zaoszczędzić miejsce! |
W poniższej tabeli widać wszystkie rozszerzenia z każdej epoki. Są 3 rodzaje rozszerzeń: z drzewka rozwoju i mapy prowincji, za Diamenty oraz za medale. Rozszerzenia za medale nie są przypisane do epok. Obecnie jest 30 rozszerzeń za medale.
Drzewko rozwoju |
Mapa | Diamenty | Dostępne w epoce | |
Epoka Brązu | 4 | 1 | 2 | 7 |
Epoka Żelaza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Wczesne Średniowiecze | 4 | 2 | 2 | 8 |
Rozkwit Średniowiecza | 5 | 2 | 2 | 9 |
Jesień Średniowiecza | 5 | 3 | 2 | 10 |
Epoka Kolonialna | 3 | 2 | 2 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 2 | 3 | 2 | 7 |
Epoka Postępowa | 2 | 2 | 2 | 6 |
Modernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Postmodernizm | 2 | 2 | 2 | 6 |
Współczesność | 2 | 2 | 2 | 6 |
Epoka Jutra | 2 | 2 | 2 | 6 |
Przyszłość | 2 | 2 | 2 | 6 |
Arktyczna przyszłość | 3 | 3 | 3 | 9 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 | 6 | 6 | 18 |
Wirtualna Przyszłość | 3 | 3 | 6 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 | 1 | 3 | 6 |
Koszty rozszerzeń: