Rozlewnia cydru: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Jesienne Zbiory 2016 | | style="width: 70%;"| [[Jesienne Zbiory]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| 4 | | 4 | ||
| 88 | | 88 | ||
| | | 30 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 7 | | 7 | ||
| 211 | | 211 | ||
| | | 48 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 10 | | 10 | ||
| 336 | | 336 | ||
| | | 120 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 13 | | 13 | ||
| 515 | | 515 | ||
| | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 16 | | 16 | ||
| 651 | | 651 | ||
| | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 20 | | 20 | ||
| 827 | | 827 | ||
| | | 600 | ||
|- | |- | ||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 22 | | 22 | ||
| 1,003 | | 1,003 | ||
| 1, | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 25 | | 25 | ||
| 1,179 | | 1,179 | ||
| | | 1,188 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 28 | | 28 | ||
| 1,373 | | 1,373 | ||
| | | 3,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 31 | | 31 | ||
| 1,566 | | 1,566 | ||
| | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 33 | | 33 | ||
| 1,760 | | 1,760 | ||
| | | 7,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 36 | | 36 | ||
| 1,971 | | 1,971 | ||
| | | 12,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 40 | | 40 | ||
| 2,165 | | 2,165 | ||
| | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 43 | | 43 | ||
| 2,376 | | 2,376 | ||
| | | 28,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| 43 | | 43 | ||
| 2,605 | | 2,605 | ||
| 48,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 48 | |||
| 2,816 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:48, 11 sie 2018
- Motywacja podwaja produkcję zaopatrzenia; może zostać splądrowany, jeśli nie jest zmotywowany | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 2x3 |
Wprowadzony w: | Jesienne Zbiory 2016 |