Ogród z ołtarzem – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 6 480 | |||
| 8 - 13 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 9 720 | |||
| 12 - 20 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 250 | 57 | 30 | 300 | 250 | 1 |
Epoka Żelaza | 400 | 122 | 48 | 650 | 430 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 450 | 187 | 120 | 1 100 | 480 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 500 | 263 | 240 | 1 450 | 530 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 560 | 344 | 360 | 1 900 | 590 | 1 |
Epoka Kolonialna | 650 | 435 | 600 | 2 900 | 700 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 740 | 531 | 1 200 | 3 600 | 790 | 1 |
Epoka Postępowa | 810 | 634 | 1 800 | 4 400 | 860 | 1 |
Modernizm | 870 | 743 | 3 000 | 5 400 | 920 | 1 |
Postmodernizm | 900 | 857 | 4 800 | 6 800 | 960 | 1 |
Współczesność | 1 050 | 977 | 7 200 | 8 900 | 1 120 | 1 |
Epoka Jutra | 1 270 | 1 100 | 12 000 | 10 300 | 1 360 | 1 |
Przyszłość | 1 520 | 1 231 | 19 200 | 11 800 | 1 630 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 1 770 | 1 365 | 28 800 | 13 400 | 1 890 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 2 050 | 1 504 | 36 000 | 15 100 | 2 190 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 2 450 | 1 646 | 48 000 | 16 900 | 2 610 | 1 |
Epoka kosmiczna: Mars | 3 910 | 2 606 | 78 000 | 28 200 | 4 180 | 1 |