Oaza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2014 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 72,000 | | style="text-align: center;" | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 823 | |||
| style="text-align: center;" | 22,810 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 96,000 | |||
|} | |} | ||
[[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) | [[File:Good Production.png|25px]] Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza) |
Wersja z 20:15, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x4 |
Wprowadzony w: | Lato 2014 |
Produkuje po 1 towarze z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynów Gracza)