Mobilit: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Prezent z okazji pojawienia się aplikacji na iOS | | style="width: 70%;"| Prezent z okazji pojawienia się aplikacji na iOS | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| 512 | | 512 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 369 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:40, 11 sie 2018