Miś Uszatek/Kolargol: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w trakcie:''' | | style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w trakcie:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2013 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 249 | | 249 | ||
| 6,000 | | 6,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 298 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 20:56, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x1 |
Do zdobycia w trakcie: | Zima 2013 |