Kanał wenecki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 665 | | 665 | ||
| 9,600 | | 9,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 768 | |||
| 12,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:45, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie podwaja zadowolenie | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x1 |
Do zdobycia podczas: | Karnawał 2017 |