Halmbock: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 2x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Zima 2017 | | style="width: 70%;"| [[Zima]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 142: | Linia 142: | ||
| 2% | | 2% | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 420 | |||
| 500 | |||
| 1% | |||
| 2% | |||
| 16,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 18:13, 11 sie 2018
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x1 |
Wprowadzony w: | Zima 2017 |
Zestaw: | Zimowa Wioska |